    16300M 55
416,15zł brutto
338,33zł netto
Cena punktowa: 4161 pkt.
Profesjonalna długa nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ 16300M-55 do śrub 55mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Długa nasadka udarowa sześciokątna 3/4" M55, Koken 16300M-55
Nasadka udarowa wydłużona do śrub 55mm Koken 16300M-55:
  • rozmiar nasadki: 55mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4"
  • średnica u nasady "D1": 77,5mm
  • średnica u wylotu "D2": 54mm
  • głębokość "e": 59mm
  • wysokość "L": 100mm
  • waga: 1620g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1801C; Pin/O-Ring=1602A i 1602B.
długość całkowita: 100 mm
waga: 1620 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 55 mm