    16300M 50
339,84zł brutto
276,29zł netto
Cena punktowa: 3398 pkt.
Profesjonalna długa nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ 16300M-50 do śrub 50mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Długa nasadka udarowa sześciokątna 3/4" M50, Koken 16300M-50
Nasadka udarowa wydłużona do śrub 50mm Koken 16300M-50:
  • rozmiar nasadki: 50mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4"
  • średnica u nasady "D1": 71,3mm
  • średnica u wylotu "D2": 54mm
  • głębokość "e": 61mm
  • wysokość "L": 100mm
  • waga: 1469g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1801C; Pin/O-Ring=1602A i 1602B.
długość całkowita: 100 mm
waga: 1469 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 50 mm