    16300M 48
299,60zł brutto
243,58zł netto
Cena punktowa: 2996 pkt.
Profesjonalna długa nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ 16300M-48 do śrub 48mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Długa nasadka udarowa sześciokątna 3/4" M48, Koken 16300M-48
Nasadka udarowa wydłużona do śrub 48mm Koken 16300M-48:
  • rozmiar nasadki: 48mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4"
  • średnica u nasady "D1": 68,8mm
  • średnica u wylotu "D2": 54mm
  • głębokość "e": 38mm
  • wysokość "L": 100mm
  • waga: 1480g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1801C; Pin/O-Ring=1602A i 1602B.
długość całkowita: 100 mm
waga: 1480 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 48 mm