    16300M 40
187,22zł brutto
152,21zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1872 pkt.
Profesjonalna długa nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ 16300M-40 do śrub 40mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Długa nasadka udarowa sześciokątna 3/4" M40, Koken 16300M-40
Nasadka udarowa wydłużona do śrub 40mm Koken 16300M-40:
  • rozmiar nasadki: 40mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4"
  • średnica u nasady "D1": 58,8mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • głębokość "e": 38mm
  • wysokość "L": 100mm
  • waga: 1060g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1600C; Pin/O-Ring=1601A i 1601B.
długość całkowita: 100 mm
waga: 1060 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 40 mm