    16300M 37
187,22zł brutto
152,21zł netto
Cena punktowa: 1872 pkt.
Profesjonalna długa nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ 16300M-37 do śrub 37mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Długa nasadka udarowa sześciokątna 3/4" M37, Koken 16300M-37
Nasadka udarowa wydłużona do śrub 37mm Koken 16300M-37:
  • rozmiar nasadki: 37mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4"
  • średnica u nasady "D1": 55mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • głębokość "e": 37mm
  • wysokość "L": 100mm
  • waga: 970g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1600C; Pin/O-Ring=1601A i 1601B.
długość całkowita: 100 mm
waga: 970 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 37 mm