    16300M 34
161,27zł brutto
131,11zł netto
Cena punktowa: 1613 pkt.
Profesjonalna długa nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ 16300M-34 do śrub 34mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Długa nasadka udarowa sześciokątna 3/4" M34, Koken 16300M-34
Nasadka udarowa wydłużona do śrub 34mm Koken 16300M-34:
  • rozmiar nasadki: 34mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4"
  • średnica u nasady "D1": 51,3mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • głębokość "e": 34mm
  • wysokość "L": 100mm
  • waga: 950g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1600C; Pin/O-Ring=1601A i 1601B.
długość całkowita: 100 mm
waga: 950 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 34 mm