    16300M 31
145,44zł brutto
118,24zł netto
Cena punktowa: 1454 pkt.
Profesjonalna długa nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ 16300M-31 do śrub 31mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Długa nasadka udarowa sześciokątna 3/4" M31, Koken 16300M-31
Nasadka udarowa wydłużona do śrub 31mm Koken 16300M-31:
  • rozmiar nasadki: 31mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4"
  • średnica u nasady "D1": 47,5mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • głębokość "e": 31mm
  • wysokość "L": 100mm
  • waga: 815g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1600C; Pin/O-Ring=1601A i 1601B.
długość całkowita: 100 mm
waga: 815 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 31 mm