nasadka udarowa wydłużona 3/4" M25 Koken [16300M 25]
-
Producent:
-
Kod producenta:16300M 25
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1400 pkt. |
Profesjonalna długa nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ 16300M-25 do śrub 25mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Znane z wysokiej jakości długie nasadki udarowe japońskiej firmy Koken doskonale sprawdzają się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, w warsztatach samochodowych i serwisach.
Długa nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach, narzędziach akumulatorowych czy pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Długa nasadka udarowa sześciokątna 3/4" M25, Koken 16300M-25
Nasadka udarowa wydłużona japońskiej firmy Koken przeznaczona jest do profesjonalnych zastosowań, została zaprojektowana tak aby przekazać jak najwyższy moment obrotowy i zapobiec zużyciu nakrętek. Nasadka Koken wykonana jest z wysokiej jakości stali stopowej metodą kucia. Specjalny profil nasadki zapewnia pewne trzymanie śruby/nakrętki podczas pracy i zapobiega jej zniszczeniu.
Nasadka udarowa wydłużona do śrub 25mm Koken 16300M-25:
- rozmiar nasadki: 25mm
- rodzaj nasadki: sześciokątna
- mocowanie: 3/4"
- średnica u nasady "D1": 40mm
- średnica u wylotu "D2": 44mm
- głębokość "e": 25mm
- wysokość "L": 100mm
- waga: 715g
Znane z wysokiej jakości długie nasadki udarowe firmy Koken doskonale sprawdzają się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, w warsztatach samochodowych i serwisach. Polecamy stosowanie nasadek udarowych marki Koken z pneumatycznymi, elektrycznymi i akumulatorowymi kluczami udarowymi.
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1600C; Pin/O-Ring=1601A i 1601B.
| długość całkowita: | 100 mm |
| waga: | 715 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/4'' |
| rozmiar: | 25 mm |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 4991644411993 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.715 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
