    16300M 21
140,02zł brutto
113,84zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1400 pkt.
Profesjonalna długa nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ 16300M-21 do śrub 21mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Długa nasadka udarowa sześciokątna 3/4" M21, Koken 16300M-21
Nasadka udarowa wydłużona do śrub 21mm Koken 16300M-21:
  • rozmiar nasadki: 21mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4"
  • średnica u nasady "D1": 35mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • głębokość "e": 21mm
  • wysokość "L": 100mm
  • waga: 700g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1600C; Pin/O-Ring=1601A i 1601B.
długość całkowita: 100 mm
waga: 700 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 21 mm