    K8906M-21
123,98zł brutto
100,80zł netto
Cena punktowa: 1240 pkt.
Profesjonalna długa nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" BAHCO typ K8906M-21 w rozmiarze metrycznym do śrub 21mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Długa nasadka udarowa sześciokątna 3/4" do śrub, rozmiar 21mm, Bahco K8906M-21
Nasadka udarowa wydłużona do śrub 21mm Bahco K8906M-21
  • rozmiar nasadki: 21 mm,
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • mocowanie: 3/4" (DIN 3121-H 20 / ISO 1174),
  • długość L: 100 mm,
  • średnica D1: 36,5 mm,
  • średnica D2: 44 mm,
  • głębokość T: 14 mm
  • waga: 845 g,
długość całkowita: 100 mm
waga: 845 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 21 mm