    16300M 19
140,02zł brutto
113,84zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1400 pkt.
Profesjonalna długa nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ 16300M-19 do śrub 19mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Długa nasadka udarowa sześciokątna 3/4" M19, Koken 16300M-19
Nasadka udarowa wydłużona do śrub 19mm Koken 16300M-19:
  • rozmiar nasadki: 19mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4"
  • średnica u nasady "D1": 32,5mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • głębokość "e": 19mm
  • wysokość "L": 100mm
  • waga: 655g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1600C; Pin/O-Ring=1601A i 1601B.
długość całkowita: 100 mm
waga: 655 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 19 mm