nasadka udarowa sześciokątna 3/4", rozmiar 2.1/4" cala, Koken [16400A 2.1/4"]
-
Producent:
-
Kod producenta:16400A 2.1/4"
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2675 pkt. |
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ [16400A] do śrub w rozmiarze calowym 2.1/4 cala, wykonana z wysokiej jakości kutej stali stopowej, oksydowanej.
Znane z wysokiej jakości długie nasadki udarowe japońskiej firmy Koken doskonale sprawdzają się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, w warsztatach samochodowych i serwisach.
Wydłużona nasadka udarowa Koken przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nasadka udarowa sześciokątna 3/4", rozmiar 2.1/4 cala, Koken [16400A 2.1/4"]
- długa nasadka udarowa japońskiej firmy Koken przeznaczona jest do profesjonalnych zastosowań w rozmiarze calowym,
- została zaprojektowana tak aby przekazać jak najwyższy moment obrotowy i zapobiec zużyciu nakrętek,
- wykonana jest z wysokiej jakości stali stopowej metodą kucia,
- polecamy nasadkę udarową firmy Koken do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Długa nasadka udarowa firmy Koken [16400A 2.1/4"]:
- rozmiar nasadki: 2.1/4"
- rodzaj nasadki: sześciokątna
- mocowanie: 3/4"
- średnica D1: 80 mm,
- średnica D2: 54 mm,
- głębokość H: 32 mm,
- długość L: 65 mm,
- waga: 1126 g
Znane z wysokiej jakości nasadki udarowe firmy Koken doskonale sprawdzają się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, w warsztatach samochodowych i serwisach.
| długość całkowita: | 62 mm |
| waga: | 1126 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/4'' |
| rozmiar: | 2.1/4'' |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 4991644411092 |
| typ rozmiaru : | calowy |
| masa z opakowaniem: | 1.126 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
