    K9801M-90
1394,83zł brutto
1134,01zł netto
Cena punktowa: 13948 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1.1/2" BAHCO K9801M-90, w rozmiarze metrycznym do śrub 90 mm,
Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej. Zgodna z normą DIN 3129, ISO 2725.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 1.1/2" do śrub 90 mm, Bahco [K9801M-90]:
  • profesjonalna nasadka udarowa 6-kątna z mocowaniem na kwadrat 1.1/2" z serii K9801M,
Parametry techniczne nasadki udarowej Bahco [K9801M-90]:
  • rozmiar nasadki: 90 mm,
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • mocowanie: kwadrat 1.1/2" (DIN 31-H 40, ISO 1174),
  • długość całkowita nasadki L: 120 mm,
  • średnica u nasady D1: 130 mm,
  • średnica u wylotu D2: 86 mm,
  • waga: 5600g
długość całkowita: 120 mm
waga: 5600 g
typ mocowania : kwadrat 1.1/2''
rozmiar: 90 mm