nasadka udarowa sześciokątna 1.1/2" rozmiar 105mm Bahco [K9801M-105] profil Dynamic-Drive
-
Producent:
-
Kod producenta:K9801M-105
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 17527 pkt. |
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1.1/2" BAHCO K9801M-105, w rozmiarze metrycznym do śrub 105 mm,
Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej. Zgodna z normą DIN 3129, ISO 2725.
Sześciokątny profil nasadki Dynamic Drive pozwala na pracę z wyższym momentem siły, gwarantuje pewne trzymanie i odkręcanej śrub/nakrętek, także zniszczonych oraz zapobiega zniszczeniu śrub.
Nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach, narzędziach akumulatorowych czy pneumatycznych z napędem udarowym w serwisach samochodowych, serwisach maszyn i w przemyśle ciężkim.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nasadka udarowa sześciokątna 1.1/2" do śrub 105 mm, Bahco [K9801M-105]:
- profesjonalna nasadka udarowa 6-kątna z mocowaniem na kwadrat 1.1/2" z serii K9801M,
- wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej, zgodnie z normą DIN 3129, ISO 2725,
- sześciokątny profil nasadki Dynamic Drive pozwala na pracę z wyższym momentem siły - rozkłada siły działające na śrubę na większej powierzchni, dzięki czemu nie niszczy śrub a oprócz tego pozwala na pracę z już zniszczonymi śrubami,
- nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach, narzędziach akumulatorowych oraz pneumatycznych z napędem udarowym,
- w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa do nasadki udarowej należy użyć sprężyny zaciskowej K560F-9.
Parametry techniczne nasadki udarowej Bahco [K9801M-105]:
- rozmiar nasadki: 105 mm,
- rodzaj nasadki: sześciokątna,
- mocowanie: kwadrat 1.1/2" (DIN 31-H 40, ISO 1174),
- długość całkowita nasadki L: 130 mm,
- średnica u nasady D1: 147,6 mm,
- średnica u wylotu D2: 127 mm,
- waga: 9200g
| długość całkowita: | 130 mm |
| waga: | 9200 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1.1/2'' |
| rozmiar: | 105 mm |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 7314151845179 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Japonia |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 10.340 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
