    K9801M-55
817,43zł brutto
664,58zł netto
Cena punktowa: 8174 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1.1/2" BAHCO K9801M-55, w rozmiarze metrycznym do śrub 55 mm,
Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej. Zgodna z normą DIN 3129, ISO 2725.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 1.1/2" do śrub 55 mm, Bahco [K9801M-55]:
  • profesjonalna nasadka udarowa 6-kątna z mocowaniem na kwadrat 1.1/2" z serii K9801M,
Parametry techniczne nasadki udarowej Bahco [K9801M-55]:
  • rozmiar nasadki: 55 mm,
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • mocowanie: kwadrat 1.1/2" (DIN 31-H 40, ISO 1174),
  • długość L: 82 mm,
  • średnica u nasady D1: 87,4 mm,
  • średnica u wylotu D2: 86 mm,
  • waga: 2370g
długość całkowita: 82 mm
waga: 2370 g
typ mocowania : kwadrat 1.1/2''
rozmiar: 55 mm