    K9801M-150
3693,32zł brutto
3002,70zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 36933 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1.1/2" BAHCO K9801M-150, w rozmiarze metrycznym do śrub 150 mm,
Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej. Zgodna z normą DIN 3129, ISO 2725.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 1.1/2" do śrub 150 mm, Bahco [K9801M-150]:
  • profesjonalna nasadka udarowa 6-kątna z mocowaniem na kwadrat 1.1/2" z serii K9801M,
Parametry techniczne nasadki udarowej Bahco [K9801M-150]:
  • rozmiar nasadki: 150 mm,
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • mocowanie: kwadrat 1.1/2" (DIN 31-H 40, ISO 1174),
  • długość całkowita nasadki L: 184,2 mm,
  • średnica u nasady D1: 199,5 mm,
  • średnica u wylotu D2: 82,6 mm,
  • waga: 19120g
długość całkowita: 184 mm
waga: 19120 g
typ mocowania : kwadrat 1.1/2''
rozmiar: 150 mm