    K9801M-46
713,43zł brutto
580,02zł netto
Cena punktowa: 7134 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1.1/2" BAHCO K9801M-46, w rozmiarze metrycznym do śrub 46 mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej. Zgodna z normą DIN 3129, ISO 2725.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 1.1/2" do śrub 46 mm, Bahco [K9801M-46]:
  • profesjonalna nasadka udarowa 6-kątna z mocowaniem na kwadrat 1.1/2" z serii K9801M,
Parametry techniczne nasadki udarowej Bahco [K9801M-46]:
  • rozmiar nasadki: 46 mm,
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • mocowanie: kwadrat 1.1/2" (DIN 31-H 40, ISO 1174),
  • długość L: 82 mm,
  • średnica u nasady D1: 76,3 mm,
  • średnica u wylotu D2: 86 mm,
  • waga: 2280g
długość całkowita: 80 mm
waga: 2280 g
typ mocowania : kwadrat 1.1/2''
rozmiar: 46 mm