    K9801M-50
660,95zł brutto
537,36zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 6609 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1.1/2" BAHCO K9801M-50, w rozmiarze metrycznym do śrub 50 mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej. Zgodna z normą DIN 3129, ISO 2725.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 1.1/2" do śrub 50mm, Bahco [K9801M-50]:
  • profesjonalna nasadka udarowa 6-kątna z mocowaniem na kwadrat 1.1/2" z serii K9801M,
Parametry techniczne nasadki udarowej Bahco [K9801M-50]:
  • rozmiar nasadki: 50 mm,
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • mocowanie: kwadrat 1.1/2" (DIN 31-H 40, ISO 1174),
  • średnica u nasady "D1": 81,5 mm,
  • średnica u wylotu "D2": 86 mm,
  • długość "L": 82 mm,
  • waga: 2360g
długość całkowita: 82 mm
waga: 2360 g
typ mocowania : kwadrat 1.1/2''
rozmiar: 50 mm