    K9801M-145
3118,83zł brutto
2535,63zł netto
Cena punktowa: 31188 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1.1/2" BAHCO K9801M-145, w rozmiarze metrycznym do śrub 145 mm,
Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej. Zgodna z normą DIN 3129, ISO 2725.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 1.1/2" do śrub 145 mm, Bahco [K9801M-145]:
  • profesjonalna nasadka udarowa 6-kątna z mocowaniem na kwadrat 1.1/2" z serii K9801M,
Parametry techniczne nasadki udarowej Bahco [K9801M-145]:
  • rozmiar nasadki: 145 mm,
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • mocowanie: kwadrat 1.1/2" (DIN 31-H 40, ISO 1174),
  • długość całkowita nasadki L: 184,2 mm,
  • średnica u nasady D1: 193,7 mm,
  • średnica u wylotu D2: 82,6 mm,
  • waga: 18800g
długość całkowita: 184 mm
waga: 18800 g
typ mocowania : kwadrat 1.1/2''
rozmiar: 145 mm