    K9801M-110
2251,83zł brutto
1830,76zł netto
Cena punktowa: 22518 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1.1/2" BAHCO K9801M-110, w rozmiarze metrycznym do śrub 110 mm,
Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej. Zgodna z normą DIN 3129, ISO 2725.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 1.1/2" do śrub 110 mm, Bahco [K9801M-110]:
  • profesjonalna nasadka udarowa 6-kątna z mocowaniem na kwadrat 1.1/2" z serii K9801M,
Parametry techniczne nasadki udarowej Bahco [K9801M-110]:
  • rozmiar nasadki: 110 mm,
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • mocowanie: kwadrat 1.1/2" (DIN 31-H 40, ISO 1174),
  • długość całkowita nasadki L: 130 mm,
  • średnica u nasady D1: 153,2 mm,
  • średnica u wylotu D2: 127 mm,
  • waga: 10000g
długość całkowita: 130 mm
waga: 10000 g
typ mocowania : kwadrat 1.1/2''
rozmiar: 110 mm