nasadka udarowa na kwadrat 3/4", mocowanie TORXplus wewnętrzny 24EPL, Koken [16425 24EPL]
-
Producent:
-
Kod producenta:16425 24EPL
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1417 pkt. |
Profesjonalna nasadka udarowa z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ [16425 24EPL] do śrub z łbem TORXplus® , rozmiar 24EPL. Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Znane z wysokiej jakości nasadki udarowe japońskiej firmy Koken doskonale sprawdzają się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, lotniczym w warsztatach samochodowych i serwisach.
Do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka udarowa na kwadrat 3/4" do śrub z łbem TORXplus® rozmiar 24EPL, KOKEN [16425 24EPL]:
- profesjonalna udarowa nasadka do śrub z łbem TORXplus®,
- wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej,
- przeznaczona do intensywnych prac w ciężkich warunkach kluczami udarowymi, zakrętarkami,
- polecamy profesjonalną nasadkę udarową do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Dane nasadki firmy Koken [16425 24EPL]:
- rozmiar nasadki: 24EPL,
- rodzaj nasadki: TORXplus® wewnętrzny,
- mocowanie: 3/4",
- średnica D1: 32,5 mm,
- średnica D2: 44 mm,
- głębokość H: 12,2 mm
- długość L: 55 mm,
- wymiar S1: 22 mm,
- wymiar S2: 15,7 mm,
- waga: 427 g
| długość całkowita: | 55 mm |
| waga: | 427 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/4'' |
| rozmiar: | 24EPL |
| rodzaj nasadki: | TORXplus wewnętrzny |
| EAN: | 4991644412815 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.430 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
