nasadka udarowa 3/4", z końcówką imbusową 6-kątną 19mm, Bahco [7993T0190]
-
Producent:
-
Kod producenta:7993T0190
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3025 pkt. |
Profesjonalna nasadka udarowa z mocowaniem na kwadrat 3/4" BAHCO symbol [7993T0190] z końcówką Imbusową sześciokątną, rozmiar 19 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Znane z wysokiej jakości nasadki udarowe japońskiej firmy Bahco doskonale sprawdzają się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, lotniczym w warsztatach samochodowych i serwisach.
Do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka udarowa na kwadrat 3/4" z końcówką imbusową 6-kątną rozmiar 19mm, Bahco [7993T0190]:
- profesjonalna udarowa nasadka z końcówką sześciokątną typu IMBUS,
- wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej,
- przeznaczona do intensywnych prac w ciężkich warunkach
- polecamy profesjonalną nasadkę udarową Bahco do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
nasadka udarowa firmy Bahco [7993T0190]:
- rozmiar nasadki: 19 mm,
- rodzaj nasadki: imbusowa,
- mocowanie: 3/4",
- średnica D: 44 mm,
- długość całkowita L: 67 mm,
- długość końcówki L1: 26 mm,
- waga: 450 g
W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa do nasadki udarowej należy użyć sprężyny zaciskowej K560F-6.
| długość całkowita: | 67 mm |
| waga: | 450 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/4'' |
| rozmiar: | 19 mm |
| rodzaj nasadki: | z końcówką IMBUS |
| EAN: | 8413345115292 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Izrael |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.390 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
