    16400M 70
426,27zł brutto
346,56zł netto
Cena punktowa: 4263 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ 16400M-70 do śrub 70mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 3/4" M70, Koken 16400M-70
Nasadka udarowa do śrub 70mm Koken 16400M-70:
  • rozmiar nasadki: 70mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4"
  • średnica u nasady "D1": 96,3mm
  • średnica u wylotu "D2": 54mm
  • głębokość "e": 34mm
  • wysokość "L": 70mm
  • waga: 1570g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1801C; Pin/O-Ring=1602A/B.
długość całkowita: 70 mm
waga: 1570 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 70 mm