    K8901M-60
249,95zł brutto
203,21zł netto
Cena punktowa: 2499 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" BAHCO typ K8901M-60 w rozmiarze metrycznym do śrub 60mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
NASADKA UDAROWA SZEŚCIOKĄTNA 3/4" DO ŚRUB M60 BAHCO K8901M-60
NASADKA UDAROWA DO ŚRUB 60MM BAHCO K8901M-60
  • rozmiar nasadki: 60mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4" (DIN 3121-H 20, ISO 1174)
  • średnica u nasady "D1": 83,5mm
  • średnica u wylotu "D2": 54mm
  • wysokość "L": 72mm
  • waga: 1270g
długość całkowita: 72 mm
waga: 1270 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 60 mm