    16400M 59
250,55zł brutto
203,70zł netto
Cena punktowa: 2505 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ 16400M-59 do śrub 59mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 3/4" M59, Koken 16400M-59
Nasadka udarowa do śrub 59mm Koken 16400M-59:
  • rozmiar nasadki: 59mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4"
  • średnica u nasady "D1": 82,5mm
  • średnica u wylotu "D2": 54mm
  • głębokość "e": 31mm
  • wysokość "L": 65mm
  • waga: 1185g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1801C; Pin/O-Ring=1602A/B.
długość całkowita: 65 mm
waga: 1185 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 59 mm