    16400M 58
250,55zł brutto
203,70zł netto
Cena punktowa: 2505 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ 16400M-58 do śrub 58mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 3/4" M58, Koken 16400M-58
Nasadka udarowa do śrub 58mm Koken 16400M-58:
  • rozmiar nasadki: 58mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4"
  • średnica u nasady "D1": 81,3mm
  • średnica u wylotu "D2": 54mm
  • głębokość "e": 31mm
  • wysokość "L": 65mm
  • waga: 1163g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1801C; Pin/O-Ring=1602A/B.
długość całkowita: 65 mm
waga: 1163 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 58 mm