    16400M 57
247,70zł brutto
201,38zł netto
Cena punktowa: 2477 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ 16400M-57 do śrub 57mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 3/4" M57, Koken 16400M-57
Nasadka udarowa do śrub 57mm Koken 16400M-57:
  • rozmiar nasadki: 57mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4"
  • średnica u nasady "D1": 80mm
  • średnica u wylotu "D2": 54mm
  • głębokość "e": 32mm
  • wysokość "L": 65mm
  • waga: 1126g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1801C; Pin/O-Ring=1602A/B.
długość całkowita: 65 mm
waga: 1126 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 57 mm