    16400M 56
246,31zł brutto
200,25zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 2463 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ 16400M-56 do śrub 56mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 3/4" M56, Koken 16400M-56
Nasadka udarowa do śrub 56mm Koken 16400M-56:
  • rozmiar nasadki: 56mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4"
  • średnica u nasady "D1": 78,8mm
  • średnica u wylotu "D2": 54mm
  • głębokość "e": 29mm
  • wysokość "L": 62mm
  • waga: 1091g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1801C; Pin/O-Ring=1602A/B.
długość całkowita: 62 mm
waga: 1091 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 56 mm