    K8901M-55
229,28zł brutto
186,41zł netto
Cena punktowa: 2293 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" BAHCO typ K8901M-55 w rozmiarze metrycznym do śrub 55mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
NASADKA UDAROWA SZEŚCIOKĄTNA 3/4" DO ŚRUB M55 BAHCO K8901M-55
NASADKA UDAROWA DO ŚRUB 55MM BAHCO K8901M-55
  • rozmiar nasadki: 55mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4" (DIN 3121-H 20, ISO 1174)
  • średnica u nasady "D1": 77,5mm
  • średnica u wylotu "D2": 54mm
  • wysokość "L": 72mm
  • waga: 750g
długość całkowita: 72 mm
waga: 750 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 55 mm