    K8901M-50
297,56zł brutto
241,92zł netto
Cena punktowa: 2976 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" BAHCO typ K8901M-50 w rozmiarze metrycznym do śrub 50mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
NASADKA UDAROWA SZEŚCIOKĄTNA 3/4" DO ŚRUB M50 BAHCO K8901M-50
NASADKA UDAROWA DO ŚRUB 50MM BAHCO K8901M-50
  • rozmiar nasadki: 50mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4" (DIN 3121-H 20, ISO 1174)
  • średnica u nasady "D1": 71mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • wysokość "L": 68mm
  • waga: 900g
długość całkowita: 68 mm
waga: 900 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 50 mm