    16400M 45
146,90zł brutto
119,43zł netto
Cena punktowa: 1469 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ 16400M-45 do śrub 45mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
NASADKA UDAROWA SZEŚCIOKĄTNA 3/4" M45, KOKEN 16400M-45
NASADKA UDAROWA DO ŚRUB 45MM KOKEN 16400M-45:
  • rozmiar nasadki: 45mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4"
  • średnica u nasady "D1": 65mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • głębokość "e": 23mm
  • wysokość "L": 62mm
  • waga: 757g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1600C; Pin/O-Ring=1601A/B.
długość całkowita: 62 mm
waga: 757 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 45 mm