    16400M 43
145,44zł brutto
118,24zł netto
Cena punktowa: 1454 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ 16400M-43 do śrub 43mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
NASADKA UDAROWA SZEŚCIOKĄTNA 3/4" M43, KOKEN 16400M-43
NASADKA UDAROWA DO ŚRUB 43MM KOKEN 16400M-43:
  • rozmiar nasadki: 43mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4"
  • średnica u nasady "D1": 62,5mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • głębokość "e": 23mm
  • wysokość "L": 62mm
  • waga: 720g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1600C; Pin/O-Ring=1601A/B.
długość całkowita: 62 mm
waga: 720 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 43 mm