    K8901M-41
160,32zł brutto
130,34zł netto
Cena punktowa: 1603 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" BAHCO typ K8901M-41 w rozmiarze metrycznym do śrub 41mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
NASADKA UDAROWA SZEŚCIOKĄTNA 3/4" DO ŚRUB M41 BAHCO K8901M-41
NASADKA UDAROWA DO ŚRUB 41MM BAHCO K8901M-41
  • rozmiar nasadki: 41mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4" (DIN 3121-H 20, ISO 1174)
  • średnica u nasady "D1": 60mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • wysokość "L": 58mm
  • waga: 600g
długość całkowita: 58 mm
waga: 600 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 41 mm