    16400M 40
132,85zł brutto
108,01zł netto
Cena punktowa: 1328 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ 16400M-40 do śrub 40mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
NASADKA UDAROWA SZEŚCIOKĄTNA 3/4" M40, KOKEN 16400M-40
NASADKA UDAROWA DO ŚRUB 40MM KOKEN 16400M-40:
  • rozmiar nasadki: 40mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4"
  • średnica u nasady "D1": 58,8mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • głębokość "e": 20mm
  • wysokość "L": 57mm
  • waga: 598g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1600C; Pin/O-Ring=1601A/B.
długość całkowita: 57 mm
waga: 598 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 40 mm