    16400M 37
121,34zł brutto
98,65zł netto
Cena punktowa: 1213 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ 16400M-37 do śrub 37mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
NASADKA UDAROWA SZEŚCIOKĄTNA 3/4" M37, KOKEN 16400M-37
NASADKA UDAROWA DO ŚRUB 37MM KOKEN 16400M-37:
  • rozmiar nasadki: 37mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4"
  • średnica u nasady "D1": 55mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • głębokość "e": 20mm
  • wysokość "L": 55mm
  • waga: 526g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1600C; Pin/O-Ring=1601A/B.
długość całkowita: 55 mm
waga: 526 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 37 mm