    K8901M-34
182,32zł brutto
148,23zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1823 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" BAHCO typ K8901M-34 w rozmiarze metrycznym do śrub 34mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 3/4" do śrub M34 Bahco K8901M-34
Nasadka udarowa do śrub 34mm Bahco K8901M-34
  • rozmiar nasadki: 34mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4" (DIN 3121-H 20, ISO 1174)
  • średnica u nasady "D1": 51mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • wysokość "L": 57mm
  • waga: 520g
długość całkowita: 57 mm
waga: 520 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 34 mm