    16400M 33
103,65zł brutto
84,27zł netto
Cena punktowa: 1036 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ 16400M-33 do śrub 33mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
NASADKA UDAROWA SZEŚCIOKĄTNA 3/4" M33, KOKEN 16400M-33
NASADKA UDAROWA DO ŚRUB 33MM KOKEN 16400M-33:
  • rozmiar nasadki: 33mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4"
  • średnica u nasady "D1": 50mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • głębokość "e": 20mm
  • wysokość "L": 55mm
  • waga: 470g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1600C; Pin/O-Ring=1601A/B.
długość całkowita: 55 mm
waga: 470 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 33 mm