    K8901M-32
151,32zł brutto
123,02zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1513 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" BAHCO typ K8901M-32 w rozmiarze metrycznym do śrub 32mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 3/4" do śrub M32 Bahco K8901M-32
Nasadka udarowa do śrub 32mm Bahco K8901M-32
  • rozmiar nasadki: 32mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4" (DIN 3121-H 20, ISO 1174)
  • średnica u nasady "D1": 48,5mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • wysokość "L": 57mm
  • waga: 425g
długość całkowita: 57 mm
waga: 425 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 32 mm