nasadka udarowa 3/4" M32 Bahco [K8901M-32]
-
Producent:
-
Kod producenta:K8901M-32
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1513 pkt. |
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" BAHCO typ K8901M-32 w rozmiarze metrycznym do śrub 32mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Sześciokątny profil nasadki Dynamic Drive pozwala na pracę z wyższym momentem siły, gwarantuje pewne trzymanie i odkręcanej śrub/nakrętek również tych zniszczonych oraz zapobiega zniszczeniu śrub.
Nasadka udarowa Bahco przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach, narzędziach akumulatorowych czy pneumatycznych z napędem udarowym. Wykonana jest zgodnie z normą DIN 3129, ISO 2725.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nasadka udarowa sześciokątna 3/4" do śrub M32 Bahco K8901M-32
Profesjonalna nasadka udarowa 6-kątna 3/4" BAHCO z serii K8901M, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej, zgodnie z normą DIN 3129, ISO 2725. Sześciokątny profil nasadki Dynamic Drive pozwala na pracę z wyższym momentem siły, rozkłada siły działające na śrubę na większej powierzchni, dzięki czemu nie niszczy śrub a oprócz tego pozwala na pracę z już zniszczonymi śrubami. Nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach, narzędziach akumulatorowych czy pneumatycznych z napędem udarowym.
Nasadka udarowa do śrub 32mm Bahco K8901M-32
- rozmiar nasadki: 32mm
- rodzaj nasadki: sześciokątna
- mocowanie: 3/4" (DIN 3121-H 20, ISO 1174)
- średnica u nasady "D1": 48,5mm
- średnica u wylotu "D2": 44mm
- wysokość "L": 57mm
- waga: 425g
W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa do nasadki udarowej należy użyć sprężyny zaciskowej K560F-6.
Polecamy profesjonalną nasadkę udarową Bahco do stosowania z kluczami udarowymi w serwisach samochodowych, serwisach maszyn i w przemyśle ciężkim.
| długość całkowita: | 57 mm |
| waga: | 425 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/4'' |
| rozmiar: | 32 mm |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 7314151803254 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.450 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
