    16400M 31
91,06zł brutto
74,03zł netto
Cena punktowa: 911 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ 16400M-31 do śrub 31mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
NASADKA UDAROWA SZEŚCIOKĄTNA 3/4" M31, KOKEN 16400M-31
NASADKA UDAROWA DO ŚRUB 31MM KOKEN 16400M-31:
  • rozmiar nasadki: 31mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4"
  • średnica u nasady "D1": 47,5mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • głębokość "e": 18mm
  • wysokość "L": 53mm
  • waga: 426g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1600C; Pin/O-Ring=1601A/B.
długość całkowita: 53 mm
waga: 426 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 31 mm