    16400M 30
88,04zł brutto
71,58zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 880 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ 16400M-30 do śrub 30mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
NASADKA UDAROWA SZEŚCIOKĄTNA 3/4" M30, KOKEN 16400M-30
NASADKA UDAROWA DO ŚRUB 30MM KOKEN 16400M-30:
  • rozmiar nasadki: 30mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4"
  • średnica u nasady "D1": 46,3mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • głębokość "e": 18mm
  • wysokość "L": 53mm
  • waga: 410g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1600C; Pin/O-Ring=1601A/B.
długość całkowita: 53 mm
waga: 410 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 30 mm