    16400M 28
88,04zł brutto
71,58zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 880 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ 16400M-28 do śrub 28mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
NASADKA UDAROWA SZEŚCIOKĄTNA 3/4" M28, KOKEN 16400M-28
NASADKA UDAROWA DO ŚRUB 28MM KOKEN 16400M-28:
  • rozmiar nasadki: 28mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4"
  • średnica u nasady "D1": 43,8mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • głębokość "e": 16mm
  • wysokość "L": 50mm
  • waga: 383g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1600C; Pin/O-Ring=1601A/B.
długość całkowita: 50 mm
waga: 383 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 28 mm