    K8901M-28
92,49zł brutto
75,20zł netto
Cena punktowa: 925 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" BAHCO typ K8901M-28 w rozmiarze metrycznym do śrub 28mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
NASADKA UDAROWA SZEŚCIOKĄTNA 3/4" DO ŚRUB M28 BAHCO K8901M-28
NASADKA UDAROWA DO ŚRUB 28MM BAHCO K8901M-28
  • rozmiar nasadki: 28mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4" (DIN 3121-H 20, ISO 1174)
  • średnica u nasady "D1": 44mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • wysokość "L": 53mm
  • waga: 390g
długość całkowita: 53 mm
waga: 390 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 28 mm