    K8901M-27
128,39zł brutto
104,38zł netto
Cena punktowa: 1284 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" BAHCO typ K8901M-27 w rozmiarze metrycznym do śrub 27mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
NASADKA UDAROWA SZEŚCIOKĄTNA 3/4" DO ŚRUB M27 BAHCO K8901M-27
NASADKA UDAROWA DO ŚRUB 27MM BAHCO K8901M-27
  • rozmiar nasadki: 27mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4" (DIN 3121-H 20, ISO 1174)
  • średnica u nasady "D1": 42,5mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • wysokość "L": 53mm
  • waga: 395g
długość całkowita: 53 mm
waga: 395 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 27 mm