    K8901M-23
88,73zł brutto
72,14zł netto
Cena punktowa: 887 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" BAHCO typ K8901M-23 w rozmiarze metrycznym do śrub 23mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
NASADKA UDAROWA SZEŚCIOKĄTNA 3/4" DO ŚRUB M23 BAHCO K8901M-23
NASADKA UDAROWA DO ŚRUB 23MM BAHCO K8901M-23
  • rozmiar nasadki: 23mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4" (DIN 3121-H 20, ISO 1174)
  • średnica u nasady "D1": 37,5mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • wysokość "L": 51mm
  • waga: 375g
długość całkowita: 51 mm
waga: 375 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 23 mm