    16400M 22
Cena punktowa: 829 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ 16400M-22 do śrub 22mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
NASADKA UDAROWA SZEŚCIOKĄTNA 3/4" M22, KOKEN 16400M-22
NASADKA UDAROWA DO ŚRUB 22MM KOKEN 16400M-22:
  • rozmiar nasadki: 22mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4"
  • średnica u nasady "D1": 36,3mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • głębokość "e": 15mm
  • wysokość "L": 50mm
  • waga: 373g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1600C; Pin/O-Ring=1601A/B.
długość całkowita: 50 mm
waga: 373 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 22 mm