    K8901M-22
85,81zł brutto
69,76zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 858 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" BAHCO typ K8901M-22 w rozmiarze metrycznym do śrub 22mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
NASADKA UDAROWA SZEŚCIOKĄTNA 3/4" DO ŚRUB M22 BAHCO K8901M-22
NASADKA UDAROWA DO ŚRUB 22MM BAHCO K8901M-22
  • rozmiar nasadki: 22mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4" (DIN 3121-H 20, ISO 1174)
  • średnica u nasady "D1": 36mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • wysokość "L": 51mm
  • waga: 360g
długość całkowita: 51 mm
waga: 360 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 22 mm