    K8901M-21
83,81zł brutto
68,14zł netto
Cena punktowa: 838 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" BAHCO typ K8901M-21 w rozmiarze metrycznym do śrub 21mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
NASADKA UDAROWA SZEŚCIOKĄTNA 3/4" DO ŚRUB M21 BAHCO K8901M-21
NASADKA UDAROWA DO ŚRUB 21MM BAHCO K8901M-21
  • rozmiar nasadki: 21mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4" (DIN 3121-H 20, ISO 1174)
  • średnica u nasady "D1": 35mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • wysokość "L": 51mm
  • waga: 350g
długość całkowita: 51 mm
waga: 350 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 21 mm