    16400M 18
Cena punktowa: 829 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" KOKEN typ 16400M-18 do śrub 18mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
NASADKA UDAROWA SZEŚCIOKĄTNA 3/4" M18, KOKEN 16400M-18
NASADKA UDAROWA DO ŚRUB 18MM KOKEN 16400M-18:
  • rozmiar nasadki: 18mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4"
  • średnica u nasady "D1": 31,3mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • głębokość "e": 13mm
  • wysokość "L": 50mm
  • waga: 372g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1600C; Pin/O-Ring=1601A/B.
długość całkowita: 50 mm
waga: 372 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 18 mm