    K8901M-17
113,14zł brutto
91,98zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1131 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" BAHCO typ K8901M-17 w rozmiarze metrycznym do śrub 17mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
NASADKA UDAROWA SZEŚCIOKĄTNA 3/4" DO ŚRUB M17 BAHCO K8901M-17
NASADKA UDAROWA DO ŚRUB 17MM BAHCO K8901M-17
  • rozmiar nasadki: 17mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/4" (DIN 3121-H 20, ISO 1174)
  • średnica u nasady "D1": 30mm
  • średnica u wylotu "D2": 44mm
  • wysokość "L": 51mm
  • waga: 365g
długość całkowita: 51 mm
waga: 365 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 17 mm