nasadka udarowa 3/4" M17 BAHCO [K8901M-17]
-
Producent:
-
Kod producenta:K8901M-17
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1131 pkt. |
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" BAHCO typ K8901M-17 w rozmiarze metrycznym do śrub 17mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Sześciokątny profil nasadki Dynamic Drive pozwala na pracę z wyższym momentem siły, gwarantuje pewne trzymanie i odkręcanej śrub/nakrętek również tych zniszczonych oraz zapobiega zniszczeniu śrub.
Nasadka udarowa Bahco przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach, narzędziach akumulatorowych czy pneumatycznych z napędem udarowym. Wykonana jest zgodnie z normą DIN 3129, ISO 2725.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.NASADKA UDAROWA SZEŚCIOKĄTNA 3/4" DO ŚRUB M17 BAHCO K8901M-17
Profesjonalna nasadka udarowa 6-kątna 3/4" BAHCO z serii K8901M, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej, zgodnie z normą DIN 3129, ISO 2725. Sześciokątny profil nasadki Dynamic Drive pozwala na pracę z wyższym momentem siły, rozkłada siły działające na śrubę na większej powierzchni, dzięki czemu nie niszczy śrub a oprócz tego pozwala na pracę z już zniszczonymi śrubami. Nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach, narzędziach akumulatorowych czy pneumatycznych z napędem udarowym.
NASADKA UDAROWA DO ŚRUB 17MM BAHCO K8901M-17
- rozmiar nasadki: 17mm
- rodzaj nasadki: sześciokątna
- mocowanie: 3/4" (DIN 3121-H 20, ISO 1174)
- średnica u nasady "D1": 30mm
- średnica u wylotu "D2": 44mm
- wysokość "L": 51mm
- waga: 365g
W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa do nasadki udarowej należy użyć sprężyny zaciskowej K560F-6.
Polecamy profesjonalną nasadkę udarową Bahco do stosowania z kluczami udarowymi w serwisach samochodowych, serwisach maszyn i w przemyśle ciężkim.
| długość całkowita: | 51 mm |
| waga: | 365 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/4'' |
| rozmiar: | 17 mm |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 7314151803155 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.320 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
