marker olejowy czerwony, okrągły 2-4mm, [524/40]
-
Producent:
-
Kod producenta:524/40
Stan magazynowy: 8
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 132 pkt. |
marker olejowy CZERWONY, okrągły serii Classic 524 [524/40] do trwałego znakowania większości powierzchni, grubość kreski 2-4mm;
tusz olejowy oparty na bazie alkoholu, szybkoschnący, wodoodporny, odporny na promienie słoneczne, nieścieralny, nie zawiera toulenu i xylenu
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.przemysłowy marker olejowy CZERWONY, okrągły serii Classic 524 [524/40] do trwałego znakowania większości powierzchni, grubość kreski 2-4mm;
marker jest bardzo trwały i odporny na działanie promieni słonecznych, szybkoschnący. Nie zawiera Toulenu i Xylenu. Bardzo intensywnie nasyca znaczone powierzchnie
markerem olejowym serii Classic 524 można znaczyć na: plastiku, stali, drewnie, szkle, ceramice, cegle, gumie (mokrej i suchej), drzewie,
z serii PICA Classic 524 dostępne są również w innych kolorach:
| EAN: | 4260056153365 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| kolor: | czerwony |
| masa z opakowaniem: | 0.02 kg |
| długość opakowania: | 14.3 cm |
| szerokość opakowania: | 1.5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Pica Marker GmBH ul. Picastrasse 5 91356 Kirchehrebach, Germany e-mail: stephan.moeck@pica-marker.com |
